A A A

Muzycy

 • CarPets

  Nazywają się CarPets, co potocznie oznacza kiwające główkami samochodowe pieski. CarPetsową muzykę cechuje różnorodność brzmienia, styl,jest mieszanką gatunków (Rap-Core/Funk/Rock), co określane jest jako CrossOver - połączenie różnych styli.

 • Djembefola

  Nazywamy się Djembefola, w Afryce oznacza to mistrza Djembe, mistrzami nie jesteśmy, ale jest to przenośnia jaką prezentujemy swoją aktywnośc, nikt nie pcha się żeby robic cokolwiek w swoim czasie wolnym, a  my gramy i właściwie jesteśmy "Kaliskimi mistrzami". 

 • FLICK'n'SCRAPE

  Nie produkuję muzyki reggae,jestem producentem oraz gram na żywo muzykę elektroniczną, ale z nią też związane są przecież narkotyki,ale wspieram Waszą akcję jak najbardziej i uważam, że TO NIE NARKOTYKI A NASZA ULUBIONA MUZYKA POTRAFI WPRAWIĆ NAS W DUŻO LEPSZĄ "FAZĘ" JAK JAKIEKOLWIEK UŻYWKI, BO CZUJĘ SIĘ NAPRAWDĘ BARDZO DOBRZE- "LECĘ" I ZAPOMINAM O CAŁYM ŚWIECIE, GDY KŁADĘ IGŁĘ GRAMOFONU NP NA SWOJĘ ULUBIONĄ PŁYTĘ CZY SZALEJĘ BEZ OPAMIĘTANIA NA PARKIECIE DO SWOICH ULUBIONYCH DŹWIĘKÓW :)

 • Jaw Raw

  Jaw Raw (blues connection), to określana mianem "najbardziej energetycznej w Polsce" mieszanka bluesa z rockiem i innymi gatunkami muzyki. Zespół, założony w 1996 roku w okolicach Szczecina przez bremeńczyka Marco Meinela, koncertuje na całym świecie (Polska, Niemcy, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania i wiele innych) popularyzując bluesa w rodzimym wydaniu.

 • MATEY

  Matey - pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Młody bo urodzony w 1991 roku ale ambitny i wytrwały. Przygoda z muzyką zaczeła się od słuchania muzyki komercyjnej, którą jak na razię grywa. Ale na pewno nie zamierza na tym pozostać.

 • Mario Cordina/Skambomambo

  "Muzyka to moja pasja. Muzyka to energia i siła sama w sobie. Narkotyki mogą tylko popsuć całą radość płynącą z tworzenia i grania. Popieram ideę muzyki wolnej od narkotyków." Mario Cordina

  Skambomambo to zespół ze Szczecina. Wokalistą i liderem grupy jest Maltańczyk z urodzenia, Polak z zamiłowania, typ ze złej strony ulicy, pielęgniarz, Dj, nauczyciel, producent, wieczny pacjent, uchodźca, magister, lubi być nazywany "po prostu Don Mario Cordina". Obecny skład zespołu tworzą muzycy z doświadczeniem scenicznym i studyjnym.

 • Neszka/Kometa Marleja

  Dlaczego sprzeciwiamy się wszelkim otumaniaczom? -
    W kontekście muzyki dlatego,że piękno, jakim jest m.in. muzyka, wymaga pięknego i czystego środowiska. Otumaniacze profanują to piękno. Dla mnie nabrzdryngolony artysta, to brak szacunku dla słuchaczy, a nabrzdryngolony odbiorca to obelga dla artysty. Nikt nikogo nie traktuje wtedy poważnie. Przez pryzmat otumaniacza to juz nie jest sztuka.

 • Piloci Nocy

  PILOCI NOCY - grupa muzyków, których połączyła miłość do futerkowych, rogatych i parzystokopytnych. W wolnych chwilach muzykują, penetrują i skręcają (się ze śmiechu). Uwielbiają funki ( czyt. fanki) w każdej postaci oraz nowoczesne brzmienia pękających buraków pastewnych.

 • Piotr Banach

  Są tacy (może również i Ty), którzy rozpowszechniają pogląd, że bez alkoholu i narkotyków nie można być prawdziwym (cokolwiek to znaczy) artystą. Wynikałoby więc z tego, że ja artystą nie jestem, lub ewentualnie jestem, ale fałszywym, bo przez te 30 lat mojego muzykowania, kiedy nagrywałem płyty, komponowałem, pisałem teksty, grałem koncerty – zawsze byłem trzeźwy.

 • RAVENTARY

  Szczeciński zespół metalowy powstały w 2008 roku. Zmotywowani by stworzyć nowy styl, brzmienie oraz dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy.

 • REGAU

  Jesteśmy zespołem istniejącym od 2003r. gramy reggae i nie palimy zioła, jesteśmy wolni od dragów. Mamy nawet piosenkę o tym, że: "My nie wciągamy koksu, my jointów nie jaramy, ale reggae gramy, nic nie ściemniamy..."

  Zespół REGAU powstał na początku 2003r. Na początku działalności muzyka, była bardzo różna, był to okres poszukiwania własnej tożsamości muzycznej. Ostatecznie REGAU zakorzenił się w  szeroko pojętym nurcie muzyki reggae z pozytywnym i duchowym przekazem w muzyce i tekstach. Na wiosnę 2005 r. pojawiła się obecna nazwa REGAU i płyta demo z czterema utworami. Od tamtego momentu zespół wiele koncertował, otrzymał wiele nagród i wyróżnień, m.in. w 2007 roku został nagrodzony przez honorowy konsulat Jamajki w Polsce i od tej pory działa pod jego patronatem.

 • Tomek „Rass Tomi” Jankowski / Za Zu Zi, Dzieciuff Squad/

  Kilka lat temu na jednej z lekcji mój uczeń rzekł – pan nosi dready i gra reggae, więc na pewno pali pan marihuanę. Szczerze mówiąc nie bardzo dał się przekonać, że jest inaczej. Jak widać uległ myśleniu pewnym stereotypem. Niczym nowym przecież nie jest, że kiedy mówimy reggae, to w głowie pojawiają nam się od razu pewne symbole – Bob Marley, Jamajka, Babilon i właśnie ganja.

 • Totentanz

  TOTENTANZ Tarnowski zespół, który w roku 2007 zadebiutował na krajowej scenie rockowej i już zdołał uplasować się w czołówce polskich wykonawców. Dorobek zespołu to trzy płyty wydane przez Mystic Production - Nieból i Zimny dom, bardzo wysoko oceniane przez odbiorców i krytykę (Płyta Rocku w Antyradio, Debiut Roku - Metal Hammer, uplasowana pozycja na radiowej liście Trójki). Totentanz porusza się w klimatach niepokojących, trudnych, a zarazem przyziemnych - krytykując i piętnując otaczającą nas rzeczywistość a z drugiej strony odsłaniając te pogodniejsze strony życia.