asdasd
A A A

Juchy Soundsystem 2010

Już 28 sierpnia br Stare Juchy przeżyją niecodzienne zjawisko, czyli przegląd kapel reggae, które przyjadą z całej Polski. Zwycięzcy otrzymają w nagrodę nagranie demo ufundowane przez Piotra Karpienię oraz stworzenie strony internetowej ufundowanej przez Studio Reklamy Reakcja-Pana Krzysztofa Wojtelika. II i III nagroda to nagrody pieniężne
ufundowane przez Wójta Gminy Stare Juchy.

NA IMPREZĘ WSTĘP WOLNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Stare Juchy- Pani Ewa Jurkowska-Kawałko.Pomysłodawcą tego wydarzenia artystycznego jest p. MichałŁebski, który do współpracy zaprosił Gminny Ośrodek Kultury w StarychJuchach , stowarzyszenie "Sobótka", stowarzyszenie ESSA, ośrodek Monaru ze Szczecina i Gminę Stare Juchy.

Oprócz przeglądu konkursowego zaśpiewają dwie gwiazdy muzyki reggae JABBERWOCKY z Augustowa oraz SANDALESS z Ełku. Odbędą się również warsztaty malarskie, rzeźbiarskie, fotograficzne, pierwszej pomocy, muzyczne w tym bębniarskie poprowadzone przez członków zespołu "ART Machina". Poczas przeglądu odbędą się również pokazy tańca Capoeira
przeprowadzone przez Stowarzyszenie "ABADA" oraz pokazy Tańca z OgniemOsoby uczestniczące w warsztatach muzycznych - nauka gry na bębnach i instrumentach strunowych,towarzyszyć będą kapelom podczas przeglądu konkursowego.
Przez cały czas trwania imprezy przebiegać będzie akcja profilaktyczna uzależnieńprowadzona przez ośrodek Monaru ze Szczecina, Biuro Profilaktyki uzależnień z Ełku i Komisję Przeciwdziałania Uzależnieniom w StarychJuchach. Akcja przebiegać będzie pod hasłami: "Zażywamy Tylko Dźwięków" i "Reggae Bez Marihuany".

Imprezę zakończy występ "gwiazd" muzyki reggae. Warto wspomnieć, że w/w warsztaty artystyczne rozpoczną się już 2 sierpnia i będą trwały do 15 września br. Wkrótce rozpoczniemy rekrutację.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku doudziału w warsztatach malarskich, rzeźbiarskich, fotograficznych i muzycznych. Zapisy będą prowadzone w GOK Stare Juchy.

Szczegółowe informacje na stronie:

www.stare-juchy.pl